Bali v únoru 2027
přes den 31 °C · moře 29 °C · 22 hotelů · od 24 879 Kč za osobu
Bali v únoru: v oblasti Nusa Dua bývá přes den průměrně 31 °C a moře má kolem 29 °C. Jde o dlouhodobé průměry 1991–2020, skutečné počasí se rok od roku liší.
S odletem v únoru 2027 mají cestovní kanceláře na Bali v nabídce 22 hotelů; nejlevnější zájezd s dopravou stojí od 24 879 Kč za osobu. Typický týdenní pobyt (medián nejnižších cen hotelů za 7–8 nocí) vychází na 28 149 Kč za osobu. Ze všech měsíců v nabídce vychází týden na Bali nejlevněji v lednu (28 129 Kč) a nejdráž v květnu (29 909 Kč).
Ceny přebíráme od cestovních kanceláří každý den. Konečnou cenu a volná místa potvrdí cestovní kancelář při rezervaci.
Nejlevnější termín v únoru: The Vira Bali Boutique Hotel, odlet 14. 2. 2027, 7 nocí za 24 879 Kč za osobu.
Přehled cen a počtů: 12. 10. 2026.
Bali v únoru: počasí a zájezdy podle oblastí
| Oblast | Hotelů | Cena od (os.) | Přes den | V noci | Moře | Dny s deštěm |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nusa Dua | 6 | 30 339 Kč | 31 °C | – | 29 °C | – |
| Kuta | 5 | 24 879 Kč | 31 °C | – | 29 °C | – |
| Ubud | 5 | 34 109 Kč | 31 °C | – | 29 °C | – |
| Bali | 4 | 27 469 Kč | 31 °C | – | 29 °C | – |
| Sanur | 1 | 31 819 Kč | – | – | – | – |
| Seminyak | 1 | 54 119 Kč | 31 °C | – | 29 °C | – |
Zájezdy s dopravou s odletem v únoru 2027, ceny za osobu. Počasí: dlouhodobé průměry v únoru 1991–2020 (vzduch a srážky NOAA GHCN-Daily z nejbližší meteorologické stanice, moře NOAA OISST v2.1).
Hotely na Bali s odletem v únoru 2027
Všechny nabídky s filtry (21) →

8,2


8,2
8,3
8,2
8,4
7,9
8,2
8,8
8,5
8,1
Bali podle měsíců: kdy jet
| Odlet | Hotelů | Cena od (os.) | Týden – medián* | Přes den** | Moře** |
|---|---|---|---|---|---|
| říjen 2026 | 1 | 42 230 Kč | – | 31 °C | 27 °C |
| listopad 2026 | 23 | 23 379 Kč | 29 789 Kč | 32 °C | 28 °C |
| prosinec 2026 | 22 | 23 379 Kč | 29 259 Kč | 31 °C | 29 °C |
| leden 2027 | 23 | 23 659 Kč | 28 129 Kč | 31 °C | 29 °C |
| únor 2027 | 22 | 24 879 Kč | 28 149 Kč | 31 °C | 29 °C |
| březen 2027 | 14 | 28 789 Kč | – | 31 °C | 29 °C |
| duben 2027 | 23 | 24 309 Kč | – | 31 °C | 29 °C |
| květen 2027 | 21 | 23 949 Kč | 29 909 Kč | 31 °C | 28 °C |
| červen 2027 | 22 | 23 949 Kč | – | 30 °C | 27 °C |
* Polovina hotelů má v daném měsíci nejnižší cenu za 7–8 nocí do této částky (jen měsíce s alespoň 5 hotely). ** Dlouhodobý průměr 1991–2020, oblast Nusa Dua.
Časté otázky
Jaké je počasí na Bali v únoru?
Bali v únoru: v oblasti Nusa Dua bývá přes den průměrně 31 °C a moře má kolem 29 °C. Jde o dlouhodobé průměry 1991–2020, skutečné počasí se rok od roku liší.
Dá se na Bali v únoru koupat v moři?
Moře má v únoru v oblasti Nusa Dua průměrně kolem 29 °C – na koupání teplé. Podle oblastí: Kuta 29 °C, Seminyak 29 °C, Nusa Dua 29 °C, Ubud 29 °C a Bali 29 °C.
Kolik stojí dovolená na Bali v únoru 2027?
Zájezdy s dopravou s odletem v únoru 2027 začínají na 24 879 Kč za osobu. Polovina hotelů má nejnižší cenu za 7–8 nocí do 28 149 Kč za osobu. Nejlevnější termín teď: The Vira Bali Boutique Hotel, odlet 14. 2. 2027, 7 nocí za 24 879 Kč.
Odkud se v únoru létá na Bali?
Zájezdy s odletem v únoru 2027 nabízejí cestovní kanceláře z letišť Praha (22 hotelů, od 24 879 Kč).
Kam na Bali v únoru?
Nejvíce hotelů s odletem v únoru 2027 je v oblastech Nusa Dua (6 hotelů, od 30 339 Kč), Kuta (5 hotelů, od 24 879 Kč), Ubud (5 hotelů, od 34 109 Kč), Bali (4 hotely, od 27 469 Kč) a Sanur (1 hotel, od 31 819 Kč).
Kde zájezd koupím?
eDovolená.cz je srovnávač zájezdů — rezervaci dokončíte přímo u cestovní kanceláře, na jejíž web vás z detailu zájezdu přesměrujeme. Pořadatelem každého zájezdu je cestovní kancelář, která musí mít ze zákona zajištění pro případ úpadku. Konečnou cenu a dostupnost potvrdí cestovní kancelář při rezervaci.