eDovolená.cz
MagazínKontakt
Sledujte nás
Nusa Dua

Dovolená Nusa Dua

Nusa Dua · Bali

BaliLetová doba ~14 hTropický ráj
6 hotelů
0 All inclusive
od 27 439 Kč / osoba

Proč jet na Bali — oblast Nusa Dua

Bali je indonéský ostrov přezdívaný Ostrov bohů. Unikátní hinduistická kultura, terasovité rýžové pole, tropické pláže a surfové vlny.

Seminyak pro luxus, Ubud pro kulturu, Nusa Dua pro rodinné resorty. Celoroční tropické klima.

Letová doba
~14 hodin (s přestupem)
Teplota
27–32 °C celoročně
Měna
Indonéská rupie (IDR)
Sezóna
Duben – říjen
Nejlepší
Seminyak, Ubud, Nusa Dua
Vhodné pro
Páry, dobrodruzi, jogíni
Je potřeba cestovní pas (platnost: nejméně 6 měsíců od vstupu, 2 volné stránky), občanský průkaz nestačí. Vízum při příletu na 30 dní, nebo předem online (e-VoA) Formulář All Indonesia nejdříve 3 dny před vstupem; na Bali turistická daň (lze zaplatit předem online). (MZV ČR, ověřeno 5. 10. 2026) Kam stačí občanka →
Sezóna sucha je duben–říjen. Listopad–březen je deštivá sezóna, ale levnější.

Nusa Dua leží na poloostrově Bukit přibližně 12 kilometrů jižně od mezinárodního letiště Ngurah Rai a tvoří uzavřenou rezortní zónu zvanou ITDC, oddělenou bránami a pečlivě udržovanou zelení. Dovolená v Nusa Dua se nese v duchu klidu, bělostných pláží chráněných korálovým útesem a špičkové hotelové infrastruktury, která zde vyrostla v 80. letech.

Proč zvolit Nusa Dua

Na rozdíl od živelného Kuty či bohémského Ubudu nabízí Nusa Dua spořádané prostředí s širokými chodníky, upravenými parky a téměř nulovou pouliční dopravou uvnitř rezortní zóny. Najdete zde mezinárodní kongresové centrum BNDCC, golfové hřiště Bali National Golf Club a nákupní galerii Bali Collection. Oblast je součástí širší nabídky, kterou představuje dovolená na Bali, a hodí se i pro cestovatele, kteří hledají bezpečné prostředí bez nutnosti smlouvání.

Pláže v Nusa Dua

Hlavní pláž Nusa Dua Beach se táhne v délce zhruba pěti kilometrů a je proslulá jemným světlým pískem a tyrkysovou lagunou chráněnou útesem, který tlumí oceánské vlny. Severně navazuje pláž Mengiat s lokálními warungy a možností masáží přímo pod stromy. Severozápadně leží Geger Beach u chrámu Pura Geger, oblíbená pro šnorchlování za odlivu. Surfaři míří na vzdálenější breaky Sri Lanka a Nusa Dua Reef, kam je nutné dojet loďkou.

Co dělat v Nusa Dua

Přírodní úkaz Water Blow na skalnatém výběžku poloostrova nabízí ohromující tříšť vln narážejících do útesu. Pro kulturní zážitek doporučujeme chrám Pura Geger nebo večerní představení Devdan Show v Bali Nusa Dua Theatre. V dosahu 20 minut jízdy leží proslulý mořský chrám Uluwatu s tancem Kecak při západu slunce a útesy plné opic. Milovníci podmořského světa vyrážejí na výlet na ostrovy Nusa Penida a Nusa Lembongan, kam pluje rychlý člun z přístavu Sanur.

Praktické informace o dovolené v Nusa Dua

Z letiště Denpasar se do Nusa Dua dostanete po dálnici Mandara taxíkem zhruba za 20 minut. Uvnitř rezortní zóny funguje bezplatný shuttle bus mezi hotely a centrem Bali Collection. Gastronomie je rozkročená od luxusních restaurací typu Bumbu Bali přes střešní bary až po tradiční ryby na grilu v sousední rybářské vesnici Jimbaran. Platí se indonéskou rupií, karty jsou v hotelech běžné.

Zájezdy – Nusa Dua

Odjezdy listopad 2026 – červen 2027 · Bali

Všechny nabídky →
Nalezeno 6 hotelů
Řadit:
Sadara Resort8,2
Sadara Resort★★★★★
Bali · Nusa Dua
BazénWi-FiParkovištěSPA a wellness
Dostupné nabídky
Čedok.cz
28. 11. 2026 – 4. 12. 2026
6 dní / 5 nocí
Praha (PRG) · Snídaně
55 298 Kč
Přímo u moře
Cena od
55 298 Kč
2 os · 27 649 Kč/os
MERUSAKA Nusa Dua8,4
MERUSAKA Nusa Dua★★★★★
Bali · Nusa Dua
FitnessWi-FiDětský klubBazénParkovištěSPA a wellness
Dostupné nabídky
Čedok.cz
28. 11. 2026 – 4. 12. 2026
6 dní / 5 nocí
Praha (PRG) · Snídaně
55 258 Kč
Přímo u moře
Cena od
55 258 Kč
2 os · 27 629 Kč/os
Hotel Nusa Dua Beach & Spa8,8
Hotel Nusa Dua Beach & Spa★★★★★
Bali · Nusa Dua
BazénParkovištěWi-FiDětský klubSPA a wellnessTenisové kurtyFitness
Dostupné nabídky
Čedok.cz
28. 11. 2026 – 4. 12. 2026
6 dní / 5 nocí
Praha (PRG) · Snídaně
65 158 Kč
Přímo u moře
Cena od
65 158 Kč
2 os · 32 579 Kč/os
The Sakala Resort Bali8,6
The Sakala Resort Bali★★★★★
Bali · Nusa Dua
FitnessWi-FiDětský klubBazénParkovištěSPA a wellness
Dostupné nabídky
Čedok.cz
1. 6. 2027 – 7. 6. 2027
6 dní / 5 nocí
Praha (PRG) · Snídaně
55 538 Kč
Přímo u moře
Cena od
55 538 Kč
2 os · 27 769 Kč/os
Hotel The Apurva Kempinski Bali
Hotel The Apurva Kempinski Bali★★★★★
Bali · Nusa Dua
Dostupné nabídky
Čedok.cz
4. 12. 2026 – 10. 12. 2026
6 dní / 5 nocí
Praha (PRG) · Snídaně
72 538 Kč
Přímo u moře
Cena od
72 538 Kč
2 os · 36 269 Kč/os
Bali Tropic Resort & Spa7,9
Bali Tropic Resort & Spa★★★★☆
Bali · Nusa Dua
FitnessWi-FiDětský klubBazénParkovištěSPA a wellness
Dostupné nabídky
Čedok.cz
28. 5. 2027 – 3. 6. 2027
6 dní / 5 nocí
Praha (PRG) · Snídaně
54 878 Kč
U moře (~100 m)
Cena od
54 878 Kč
2 os · 27 439 Kč/os

Počasí a teplota moře – Nusa Dua

Moře je nejteplejší v březnu (kolem 29 °C), nejchladnější v srpnu (kolem 26 °C). Teplotu aspoň 22 °C má moře po celý rok.

Přes den bývá nejtepleji v listopadu (průměrně 32 °C); 24–32 °C přes den mívá leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec.

MěsícVzduch přes denV nociMoře
leden31 °C25 °C29 °C
únor31 °C–29 °C
březen31 °C25 °C29 °C
duben31 °C25 °C29 °C
květen31 °C25 °C28 °C
červen30 °C24 °C27 °C
červenec29 °C24 °C26 °C
srpen29 °C24 °C26 °C
září30 °C24 °C26 °C
říjen31 °C24 °C27 °C
listopad32 °C25 °C28 °C
prosinec31 °C25 °C29 °C

Dlouhodobé průměry 1991–2020. Vzduch a srážky: meteorologická stanice DENPASAR NGURAH RAI (8 km), data NOAA GHCN-Daily. Teplota moře: NOAA OISST v2.1 (průměr měsíce u pobřeží). Skutečné počasí se v jednotlivých letech liší.

Nusa Dua: ceny zájezdů podle měsíců

Nusa Dua: aktuálně 6 hotelů se zájezdy s dopravou od 1 cestovní kanceláře (Čedok.cz), ceny od 27 439 Kč za osobu.

Měsíc odjezduHotelůCena odTýden odTýden – medián*
listopad 2026627 569 Kč29 859 Kč30 029 Kč
prosinec 2026627 599 Kč30 369 Kč30 399 Kč
leden 2027629 249 Kč30 609 Kč30 609 Kč
únor 2027530 379 Kč––
duben 2027627 889 Kč30 639 Kč30 639 Kč
květen 2027627 439 Kč30 559 Kč30 559 Kč
červen 2027627 439 Kč30 349 Kč30 379 Kč

Odlety: Praha (6 hotelů, od 27 439 Kč).

Ceny za osobu ze zájezdů s dopravou v naší databázi, aktualizace 9. 10. 2026. * Medián: polovina hotelů má v daném měsíci nejnižší cenu za 7–8 nocí do této částky. Konečnou cenu a dostupnost potvrdí cestovní kancelář.

Všechny hotely – Nusa Dua

6 hotelů

Nusa Dua6 hotelů

Všechny hotely – Bali →